
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 18.5V 83W 4.5A (4.8*1.7)
599 ₴
- В наявності
- Код: HP83E4817
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 18.5V 83W 4.5A (4.8*1.7)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 18.5V 83W 4.5A (4.8*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 18.5V 83W 4.5A (4.8*1.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 18.5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 4.5A
Споживана потужність: 83W
Роз'єми: 4.8*1.7 мм
Розмір: 125x50x35 мм
Вага: 0.3 кг
Підходить до моделей: HP Armada 1500C, 1505, 1505DM, 1510, 1510DM, 1520, 1520D, 1520DM, 1530D, 1530DM, 1540DM, 1550DM, 1550DMT, 1560DM, 1571DM, 1573DM, 1580DMT, 1590DMT, 1592DMT, 1598DMT, 401882-001, 401095-001.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 83 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
