
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 240W 12.3A (7.4*5.0)
2 199 ₴
- В наявності
- Код: DE240J7450
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 240W 12.3A (7.4*5.0)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 240W 12.3A (7.4*5.0) - якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від загорянь.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant DELL 220V, 19.5V 240W 12.3A (7.4*5.0).
Вигляд: Спеціалізовані блоки живлення.
Вихідна напруга: 19.5V.
Вхідна напруга: 220V.
Вихідний струм: 12.3A.
Споживана потужність: 240W.
Роз'єми: 7.4*5.0 мм.
Розмір: 80x170x40 мм.
Вага: 734,5 г
Сумісні партномери:
Dell 0J211H.
0J938H.
03KWGY.
0U896K.
0Y044M.
330-3514.
330-4128.
330-4342.
ADP-240AB.
ADP-240AB B.
GA240PE1-0 9E Family.
U896K.
Y044M.
FWCRC.
C3MFM.
6RTJT.
Y047M.
450-18931.
Підходить до моделей:
DELL Alienware M17x, M17x R2, M17x R3, M17x R4 Series.
DELL Alienware M18x.
DELL Alienware M18X R2.
DELL Alienware X51.
DELL Alienware 15 R1 R2 R3 R4 Series.
DELL Alienware 17 R3.
DELL Alienware 14.
DELL Alienware 13 R2 R3.
DELL Precision Precision M4700.
DELL Precision M6400.
DELL Precision M6600.
DELL Precision M6700.
DELL Precision M6800.
DELL Precision M6500.
DELL XPS 17 - L702X.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 12.3 A |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
