
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*2.5)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: AS120F5525
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*2.5)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*2.5) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ASUS 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*2.5)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 19V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 6.32A
Споживана потужність: 120W
Роз'єми: 5.5*2.5 мм
Сумісність:
ASUS
ADP-120ZBBB, PA-1121-04, 1533244, 0220A1990, ADP45CB, 6500767, 6500920, 0335C1965, PA3290-2ACA, FMV-AC316, FPCAC36, CP163061-02
Підходить до моделей:
Asus 19V 6,32A 120W ADP-120RH B PA-1121-28 PA-1131-28 A120A020L ADP-120ZB B A15-120P1A N120W-02, 04G266010800, 0A001-00060400, 0A001-00061200, 0A001-00061500, 0A001-00061700, 0A001-00061900,0A001-00062000 ASUS Vivobook pro Rog gaming laptop N73S N73SV N550JK N550JV N56V N750JK N751JM N56VJ N550J N56JN N56J N75SF N551VW N580VD G551VW N552VW N552VX N552V FX53VD GL552VW GL552VX GL553VW GL553VD GL553VE G771JM GL752VW GL753VE GL553VD FX53V Q535UD Q535U G551JW G551J X550VX X580VD X750JN K750JN K750J GL551Jw GL551JM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
