
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1)
499 ₴
- В наявності
- Код: AC18A3011
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1)
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 12V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 1.5A
Споживана потужність: 18W
Роз'єми: 3.0*1.1 мм
Розмір: 88x36x27 мм
Вага: 0.2 кг
Сумісність:
PSA18R-120P.
FSP130-RAB.
PA-1650-02.
Підходить до моделей:
Acer Iconia Tab A100 Tablet.
Acer Iconia Tab A101 Tablet.
Acer Iconia Tab A200 Tablet.
Acer Iconia Tab A210 Tablet.
Acer Iconia Tab A500 Tablet.
Acer Iconia Tab A501 Tablet.
Acer Iconia W3-810 Tablet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мережевий кабель, Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
