
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Xiaomi Mi Air 13.3" Series (R13B02W) 7.6V 4850mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441457
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Xiaomi Mi Air 13.3" Series (R13B02W) 7.6V 4850mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Xiaomi Mi Air 13.3" Series (R13B02W) 7.6V 5230mAh
Ємність: 4850mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 285x82x7 мм
Вага: 213.4 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
R13B01W, R13B02W.
Сумісний з:
Xiaomi Mi Air 13.3" Series, Xiaomi Laptop Mi Air 13.3", Xiaomi Laptop Mi Air 13.3" 2018.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 285 мм |
| Ємність акумулятору | 4850 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
