
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG Notebook 5 NP530E5M (AA-PBUN3AB) 11.4V 3900mAh
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: NB490165
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG Notebook 5 NP530E5M (AA-PBUN3AB) 11.4V 3900mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків SAMSUNG Notebook 5 NP530E5M (AA-PBUN3AB) 11.4V 3900mAh
Ємність: 3900mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 200х105х7 мм.
Вага: 188.4 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
AA-PBUN3AB.
Сумісний з:
Samsung NP530E5M-X02US, NP530E5M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 3900 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 44.46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
