
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG Chromebook Series 3 (NP905S3G) 7.5V 4080mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB490103
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG Chromebook Series 3 (NP905S3G) 7.5V 4080mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків SAMSUNG Chromebook Series 3 (NP905S3G) 7.5V 4080mAh
Ємність: 4080mAh / 30Wh
Тип акумулятора: Li-Polymer
Напруга: 7.5V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 255x100x3мм
Вага: 166г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
AA-PBZN2TP PBZN2TP BA43-00355A
Сумісний з:
SAMSUNG
NP905S3G
NP910S3G
NP905S3K
NP910S3K
Chromebook 303C
Chromebook XE500T
Chromebook XE303C12-A01US
NP915S3G
Chromebook XE303C12
Chromebook XE503C
Chromebook XE303C
Chromebook XE500C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 255 мм |
| Ємність акумулятору | 4080 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.5 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
