
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB482320
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 330-15ICH (L17C3PB0) 11.1V 4100mAh.
Ємність: 4100mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 320x60x5 мм.
Вага: 205 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17D3PB0 5B10Q71254 L17C3PB0 5B10Q71252 L17M3PB1 5B10Q71251 5B10W67266 5B10W67404.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad 330-17ICH Series.
Lenovo IdeaPad 330-15ICH Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
