
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite Pro R50-B (PA5212U-1BRS) 14.8 2200mAh
1 199 ₴
- В наявності
- Код: NB510412
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків TOSHIBA Satellite Pro R50-B (PA5212U-1BRS) 14.8 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 14.8V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 270x20x20 мм.
Вага: 204 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
PA5212U-1BRS PA5247U-1BRS PA5265U-1BRS PA5283U-1BRS PA5291U-1BRS PA5358U-1BRS PA5359U-1BRS PABAS283 PABAS286 PABAS287 PABAS289 PABAS292.
Сумісний з:
Toshiba Portege R30-C Series.
Toshiba Portege A30-C A30-D Series.
Toshiba Satellite Pro A30-C A30-D Series.
Toshiba Satellite Pro A40-C A40-D Series.
Toshiba Satellite Pro A50-C A50-D A50-E Series.
Toshiba Satellite Pro R40-C Series.
Toshiba Satellite Pro R50-B R50-C R50-D Series.
Toshiba Tecra A40-C A40-D Series.
Toshiba Tecra A50-C A50-D A50-E A50-EC Series.
Toshiba Tecra C40-C C40-D Series.
Toshiba Tecra C50-B C50-C C50-D C50-E Series.
Toshiba Tecra Z50-C Z50-D Z50-E Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 32 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
