
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 14 S500 Touch (L12L4A01) 14.4V 2200mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB482276
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 14 S500 Touch (L12L4A01) 14.4V 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 14.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 280x50x20 мм.
Вага: 218 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L12L4A01, L12L4K51, L12M4A01, L12M4E51, L12M4K51, L12S4A01, L12S4E51, L12S4F01, L12S4K51.
Сумісний з:
IdeaPad Flex 14, 14M, 15, 15M.
IdeaPad S500.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 32 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
