
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad Yoga 720-12IKB (L17L3P61) 11.4V 2000mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB482252
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad Yoga 720-12IKB (L17L3P61) 11.4V 2000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2000mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 250x100x5 мм.
Вага: 111 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L17L3P61 L17C3P61 L17M3P61.
5B10N87357 5B10N87358 5B10N87359.
5B10P57037 5B10Q39198 5B10Q39199 5B10Q39200.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad Yoga 720-12IKB Yoga 520-12 320-11 320S-13IKB Xiaoxin 7000-13 Series
Lenovo Ideapad Yoga 720-12IKB Series:
Lenovo IdeaPad Xiaoxin 7000-13 Series.
Lenovo IdeaPad Xiaoxin V330S-13IKB Series.
Lenovo Ideapad Flex 6-11IGM Series.
Lenovo IdeaPad Yoga V530S-14 Series:
V530s-14(i5-8250U/16G/512GB) V530s-14(i5-8250U/8G/512GB) V530s-14(i5-8250U/8G/256GB) V530s-14(i5-8250U/12G/256GB) V530s-14 i7 8550U/8GB/256GB,
Lenovo Ideapad Yoga K43-IFI Series:K43-IFI 8GB/512GB K43-IFI 8GB/256GB K43-IFI 4GB/256GB.
Lenovo Ideapad Yoga K43-ISE 8GB/512GB Series.
Lenovo YOGA 720-12IKB Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 23 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
