
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB482153
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad L340 Gaming (L18M3PF1) 11.55V 4600mAh.
Ємність: 4600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 315x80x7 мм.
Вага: 222 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L18C3PF1, L18M3PF1, SB10W67243, 5B10T04975, 5B10T04976, 5B10W67336.
Сумісний з:
IdeaPad L340-15IRH.
IdeaPad L340-15IRH Gaming Laptop.
IdeaPad L340-17IRH.
IdeaPad L340-17IRH Gaming Laptop.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 43 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
