
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S5 S530 (45N1166) 14.8V 3600mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB482085
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S5 S530 (45N1166) 14.8V 3600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad S5 S530 (45N1166) 14.8V 3600mAh.
Ємність: 3600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 14.8V.
Кількість елементів: 8.
Розміри акумулятора: 220x215x7 мм.
Вага: 280 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
4ICP7/64/84, 41CP7/64/84, 45N1164, 45N1165, 45N1166, 45N1167, PXD3X2.
Сумісний з:
Lenovo
ThinkPad S530, ThinkPad S531, ThinkPad S531(20B0), ThinkPad S531(20B00006GE), ThinkPad S531(20B0004KGE), ThinkPad S531(20B0004LAT), ThinkPad S540, ThinkPad S540 Touch, ThinkPad S540 Touch(20B3), ThinkPad S540 Touch(20B3001VGE), ThinkPad S540 Touch(20B30014GE), ThinkPad S540 Touch(20B30023GE), ThinkPad S540 Touch(20B30077GE), ThinkPad S540(20B3), ThinkPad S540(20B3001VGE), ThinkPad S540(20B30059GE), ThinkPad S540(20B30076), ThinkPad S540(20B30076GE), ThinkPad S540(20B30079GE).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Потужність | 45 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
