
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Thinkpad P50 (00NY492) 11.25V 8000mAh
2 799 ₴
- В наявності
- Код: NB482009
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Thinkpad P50 (00NY492) 11.25V 8000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Thinkpad P50 (00NY492) 11.25V 8000mAh.
Ємність: 8000mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.25V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 205x85x25 мм.
Вага: 324 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
77+ 01AV495 01AV496 01AV477 SB10K97634 SB10H45075 SB10H45076 SB10H45077 SB10H45078 00NY492 00NY493 L17L6P51 L17M6P51.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad P50 Series,ThinkPad P50-20EN0006GE, ThinkPad P50-20EQ, ThinkPad P50-20EQS05L00, ThinkPad P50-20EQS1QC00, ThinkPad P50-20EQS3V200. Lenovo ThinkPad P51 Series, ThinkPad P51-20HH, ThinkPad P51-20HH001QGE, ThinkPad P51-20HH001RMZ, ThinkPad P51-20HH002WGE. Lenovo ThinkPad P52 Series, ThinkPad P52-20M9, ThinkPad P52-20M90017GE, ThinkPad P52-20M9001FGE, ThinkPad P52-20M9001MGE, ThinkPad P52-20M9001NGE, ThinkPad P52-20MAS14U0F.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 205 мм |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 59 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.25 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴
