Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 110-14IBR (L15S3A02) 10.8V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 110-14IBR (L15S3A02) 10.8V 2600mAh.
Ємність: 2600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 10.8V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 260x35x20 мм.
Вага: 176 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L15L3A03 L15C3A03 L15S3A02 5B10L04167 5B10L04215 5B10L79278 5B10L04166.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad 110-14AST.
Lenovo IdeaPad 110-14IBR.
Lenovo IdeaPad 110-15ACL.
Lenovo IdeaPad 110-15AST.
Lenovo IdeaPad 110-15IBR.
Lenovo IdeaPad 110 Touch-15ACL Series.
300-14ISK.
300-15ISK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 29 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

