Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad S540-14IML (L18M4PF3) 15.4V 3600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad S540-14IML (L18M4PF3) 15.4V 3600mAh.
Ємність: 3600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 240x100x5 мм.
Вага: 209 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
5B10T09077, 5B10T09080, 5B10W67417, 5B10W67415, 5B10W67221, 5B10T09081, 5B10T09079, 5B10W67194, L18C4PF3, L18M4PF3, L18M4PF4, L18C4PF4.
Сумісний з:
Lenovo IdeaPad C340-14API.
Lenovo IdeaPad C340-14IML.
Lenovo IdeaPad C340-14IWL.
Lenovo IdeaPad S540-14API.
Lenovo IdeaPad S540-14IML.
Lenovo IdeaPad S540-14IML Touch.
Lenovo IdeaPad S540-14IWL.
Lenovo IdeaPad S540-14IWL Touch.
Lenovo IdeaPad Flex-14API.
Lenovo IdeaPad Flex-14IML.
Lenovo IdeaPad Flex-14IWL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

