
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Legion Y730 (L17M3PG2) (long cable) 11.4V 4800mAh
2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: NB481804
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Legion Y730 (L17M3PG2) (long cable) 11.4V 4800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Legion Y730 (L17M3PG2) (long cable) 11.4V 4800mAh.
Ємність: 4800mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 230x120x5 мм.
Вага: 223 г.
Гарантія: 12 місяців.
ПРИМІТКА: Існує три різні довжини кабелю для перерахованих моделей ноутбуків. Будь ласка, перевірте довжину необхідного вам кабелю перед покупкою. Кабель для цієї батареї: довгий.
Можна використовувати замість:
17C3PG2 / L17M3PG2.
L17C3PG1 / L17M3PG1 / L17L3PG1.
L17M3PG3.
5B10Q82428 / 5B10Q88561 / 5B10Q80766 / 5B10Q93417 / 5B10W67238.
Сумісний з:
Lenovo Legion Y7000 Series / Lenovo Legion Y7000 - 1060 Series.
Lenovo Legion Y7000 2018 Series.
Lenovo Legion Y7000 2019 Series.
Lenovo Legion Y7000P Series / Lenovo Legion Y7000P 2019 Series.
Lenovo Legion Y530 Series / Lenovo Legion Y530-15ICH Series.
Lenovo Legion Y540 Series.
Lenovo Legion Y730 Series / Lenovo Legion Y730ICH Series.
Lenovo Legion Y740 Series / Lenovo Legion Y740- 15ICH Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 230 мм |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 54.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴
