
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad L13 (L18M4P90) 15.36V 2995mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB481422
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad L13 (L18M4P90) 15.36V 2995mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad L13 (L18M4P90) 15.36V 2995mAh (original).
Ємність: 2995mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.36V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 255x100x3 мм.
Вага: 184 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
Lenovo
18M4P90, SB10T83119, 02DL030.
L18C4P90, SB10T83120, 02DL031.
L18D4P90, SB10T83121, 02DL032, 5B10W13933, 5B10W13934, 5B10W13935.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad L13 Yoga 20R5 20R6 Series Laptop.
Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 2 Series Laptop.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 255 мм |
| Ємність акумулятору | 2995 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.36 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
