
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Nano Gen 2 (L21C3P74) 11.61V 4270mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB481385
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Nano Gen 2 (L21C3P74) 11.61V 4270mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Nano Gen 2 (L21C3P74) 11.61V 4270mAh
Ємність: 4270mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.61V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 255x110x3 мм.
Вага: 195 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
5B11F28682.
L21C3P74.
L21D3P74.
L21L3P74.
L21M3P74.
SB11B44632.
SB11F28679.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 255 мм |
| Ємність акумулятору | 4270 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 49.57 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.61 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
