
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad L480 (01AV463) 11.1V 4100mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB481286
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad L480 (01AV463) 11.1V 4100mAh
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo ThinkPad L480 (01AV463) 11.1V 4100mAh.
Ємність: 4100mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.1V.
Кількість осередків: 3.
Розмір акумулятора: 120x195x6 мм.
Вага: 184 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
01AV463.
L17M3P53.
01AV465.
SB10K97611.
SB10K97613.
L17M3P54.
SB10K97612.
SB10K97610.
01AV464.
L17L3P52.
01AV466.
L17C3P52.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad L480.
Lenovo ThinkPad L480(20LS0018GE).
Lenovo ThinkPad L480 (20LS001AGE).
Lenovo ThinkPad L480(20LS0025GE).
Lenovo ThinkPad L480(20LS0026GE).
Lenovo ThinkPad L480(20LTS01800).
Lenovo ThinkPad L480-20LT.
Lenovo ThinkPad L580.
Lenovo ThinkPad L580 (20LW000VGE).
Lenovo ThinkPad L580(20LW000WGE).
Lenovo ThinkPad L580 (20LW000YGE).
Lenovo ThinkPad L580(20LW0010GE).
Lenovo ThinkPad L580-20LW.
Lenovo ThinkPad L590.
Lenovo ThinkPad L590(20Q70019GE).
Lenovo ThinkPad L590 (20Q7001HGE).
Lenovo ThinkPad L590 (20Q700AMGE).
Lenovo ThinkPad L590 (20Q700ANGE).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 195 мм |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
