
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo IdeaPad 530S-14ARR (L17C4PB0) 7.6V 5800mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB480999
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo IdeaPad 530S-14ARR (L17C4PB0) 7.6V 5800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo IdeaPad 530S-14ARR (L17C4PB0) 7.6V 5800mAh
Ємність: 5800mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 242x105x4 мм
Вага: 197.5 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L17C4PB0, L17M4PB2, L17C4PB2, L17M4PB2(3ICP4/41/110), L17M4PB0, L17C4PB0(2ICP4/41/100-2).
Сумісний з:
Lenovo Flex 6-14ARRFLEX , 6-14ARR-81HAFLEX, 6-14ARR-81HA0008USFLEX, 6-14IKB-81EM000WU, Lenovo IdeaPad 530S-14ARR, 530S-14ARR-81H1I, 530S-14ARR-81H1001RGE, 530S-14ARR-81H1001XGE, 530S-14IKB, 530S-14IKB-81EU007DGE, 530S-14IKB-81EU007FGE, 530S-14IKB-81EU007GGE, 530S-15IKB, 530S-15IKB-81EV, 530S-15IKB-81EV0039GE, 530S-15IKB-81EV003BGE, 530S-15IKB-81EV003KGE, 530S-15IKB-81EV006TGE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
