
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 720S-13IKB (L16C4PB3) 7.7V 5800mAh
2 399 ₴
- В наявності
- Код: NB481101
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 720S-13IKB (L16C4PB3) 7.7V 5800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 720S-13IKB (L16C4PB3) 7.7V 5800mAh.
Ємність: 5800mAh/45Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 280x110x3 мм.
Вага: 185 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: L16C4PB3, 5B10N00766, L16M4PB3, 5B10N00765, L16L4PB3, 5B10N03289.
Сумісний з: Lenovo IdeaPad 720S-13ARR, 720S-13IKB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 45 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴
