
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 300S (L14M2P21) 7.6V 4500mAh
1 899 ₴
- В наявності
- Код: NB480715
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 300S (L14M2P21) 7.6V 4500mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Ideapad 300S (L14M2P21) 7.6V 4500mAh
Ємність: 4500mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 202x5x110 мм
Вага: 166 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: L14M2P21 L14L2P21
Сумісний з:
Lenovo Flex 3 1470 1480 1570 1580 // Flex 4 1470 1480 1570 1580 Series
Lenovo edge 2-1580 Series
Lenovo Ideapad Yoga 500-14ACL 500-14IBD 500-14IHW 500-14ISK 500-15IBD 500-15IHW 500-15ISK Series
Lenovo Ideapad 300S-14ISK 310S-14AST 310S-14IKB 310S-14ISK 310S-15IKB 500S-14ISK 510S-14IKB 510S-14ISK Series
Lenovo S41-35 S41-70 S41-75 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 202 мм |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 34.2 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
