
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO ThinkPad T440 (45N1127) 10.8V 5200mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB00000252
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO ThinkPad T440 (45N1127) 10.8V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO ThinkPad T440 (45N1127) 10.8V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 206x54x24 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
LENOVO
1200146 121500147 121500148
45N1124 45N1125 45N1126
45N1127 45N1128 45N1129
Сумісний з:
LENOVO
Lenovo ThinkPad T440 SeriesLenovo ThinkPad T440S SeriesLenovo ThinkPad X240 Series
Lenovo ThinkPad X240s Series
L450, L460, L470, P50S, T450, T450s, T460, T460P, T470P, T550 , T560 ,W550s, X250, X260, X270
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 206 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 56 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 24 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
