
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ENVY x360 15 2020 (BN03XL) 11.1V 4100mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB462209
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ENVY x360 15 2020 (BN03XL) 11.1V 4100mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ENVY x360 15 2020 (BN03XL) 11.1V 4100mAh.
Ємність: 4100mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 270x90x5 мм.
Вага: 188 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
BN03XL, HSTNN-OB1O, HSTNN-DB9N, L73965-271, L76965-2C1, L76965-AC1, L76985-271, L77034-005, L770374-005.
Сумісний з:
HP ENVY X360 13-AR0082AU 13-AY0008NA 13-BA0010NR Series.
HP ENVY X360 15-ED0000 15-ED0006TX 15-EE0257NG 15M-EE0013DX 15T-ED000 2020 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 45 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
