Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion 14-AL100 (SE03XL) 11.55V 41.5Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion 14-AL100 (SE03XL) 11.55V 41.5Wh
Ємність: 3600mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.55V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 182x100x8 мм
Вага: 150 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
SE03XL 849568-421 849988-850 HSTNN-LB7G
Сумісний з:
HP:
Pavilion 14-AL000
Pavilion 14-AL001ng
Pavilion 14-AL003ng
Pavilion 14-AL004ng
Pavilion 14-AL005ng
Pavilion 14-AL006ng
Pavilion 14-AL007ng
Pavilion 14-AL027TX
Pavilion 14-AL028TX
Pavilion 14-AL029TX
Pavilion 14-AL030TX
Pavilion 14-AL067TX
Pavilion 14-AL068TX
Pavilion 14-AL069TX
Pavilion 14-AL070TX
Pavilion 14-AL071TX
Pavilion 14-AL072TX
Pavilion 14-AL073TX
Pavilion 14-AL074TX
Pavilion 14-AL075TX
Pavilion 14-AL100
Pavilion 14-AL102ng
Pavilion 14-AL103ng
Pavilion 14-AL104ng
Pavilion 14-AL106nj
Pavilion 14-AL124TX
Pavilion 14-AL125TX
Pavilion 14-AL126TX
Pavilion 14-AL127TX
Pavilion 14-AL128TX
Pavilion 14-AL129TX
Pavilion 14-AL131ng
Pavilion 14-AL136TX
Pavilion 14-AL137TX
Pavilion 14-AL139TX
Pavilion 14-AL141TX
Pavilion 14-AL142TX
Pavilion 14-AL155TX
Pavilion 14-AL156TX
Pavilion 14-AL162TX
Pavilion 14-AL163TX
Pavilion 14-AL164TX
Pavilion 14-AL015NA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 182 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 41.5 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

