
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 2017 (SR04XL) 15.2V 4000mAh
1 899 ₴
- В наявності
- Код: NB461943
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 2017 (SR04XL) 15.2V 4000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 2017 (SR04XL) 15.2V 4000mAh.
Ємність: 4000mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 240x95x7 мм.
Вага: 235 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
SR04XL, SRO4XL.
TPN-C133, TPN-C134, TPN-Q193.
HSTNN-DB7W, HSTNN-IB7Z, HSTNN-IB72.
917678-171, 917678-1B1, 917678-2B1, 917724-855.
Сумісний з:
HP Omen 15 2017.
HP Omen 15 15-DC000 2017.
HP Omen 15 15-CE000 2017.
HP Omen 15 2018.
HP Omen 15 15-DC000 2018.
HP Omen 15 15-CE000 2018.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 60.8 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
