
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook X360 1040 G5 (BL04XL) 7.7V 7300mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB461882
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook X360 1040 G5 (BL04XL) 7.7V 7300mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook X360 1040 G5 (BL04XL) 7.7V 7300mAh.
Ємність: 7300mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 295x90x5 мм.
Вага: 244 г.
Можна використовувати замість:
BL04XL, BL04056XL, HSTNN-DB8M, HSTNN-UB7N, HSTNNUB7N, L07041-855, L07041855, L07353-241, L07353-2C1, L07353-541.
Сумісний з:
HP EliteBook X360 1040 G5 Series.
HP EliteBook X360 1040 G6 Series.
HP EliteBook 1040 G5 Series.
HP EliteBook 1040 G6 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 295 мм |
| Ємність акумулятору | 7300 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
