
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G2 (JI04XL) 7.7V 5810mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB461912
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G2 (JI04XL) 7.7V 5810mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G2 (JI04XL) 7.7V 5810mAh.
Ємність: 5810mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 270x110x3 мм.
Вага: 178 г.
Можна використовувати замість:
JI04XL, J104XL, HSTNN-UB7E, HSN-I07C, 901307-541, 901247-855, JI04047XL.
Сумісний з:
HP Elite X2 1012 G2 Series.
HP Elite X2 1012 G2-1LV76EA Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 5810 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 49.82 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
