
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad Y470 (L10F6F01) 11.1V 5200mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB481637
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad Y470 (L10F6F01) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad Y470 (L10F6F01) 11.1V 5200mAh.
Ємність: 5200mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 200x55x20 мм.
Вага: 312 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
57Y6625, 57Y6626, L10C6F01, L10P6F01, L10S6F01, L10F6F01.
Сумісний з:
LENOVO:
IdeaPad Y470 IdeaPad Y470A.
IdeaPad Y470D IdeaPad Y470G.
IdeaPad Y470M IdeaPad Y470N.
IdeaPad Y470P IdeaPad Y471.
IdeaPad Y471A IdeaPad Y471D.
IdeaPad Y471G IdeaPad Y471M.
IdeaPad Y471N IdeaPad Y471P.
IdeaPad Y570 IdeaPad Y570A.
IdeaPad Y570D IdeaPad Y570M.
IdeaPad Y570N IdeaPad Y570NT.
IdeaPad Y570P.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 57.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
