
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 AX200 (HSTNN-DB7T, TE04) 15.4V 3000mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB461462
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 AX200 (HSTNN-DB7T, TE04) 15.4V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Omen 15 AX200 (HSTNN-DB7T, TE04) 15.4V 3000mAh.
Ємність: 3000mAh/46Wh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 105x200x10 мм.
Вага: 212 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
905175-271, 905175-2C1, 905175271, 905277-855, HSTNN-DB7T, HSTNN-DB8T, HSTNN-UB7A, HSTNNDB7T, L15188-2C1, TE04061XL, TE04XL.
Сумісний з:
HP Omen Pavilion 15-BC Series.
HP Pavilion 15-BC200NB.
HP Pavilion 15-BC251 NR.
HP Pavilion 15-BC260NZ.
HP Omen 15-AX200 Series.
HP Omen 15-AX200NA.
HP Omen 15-AX200NX.
HP Omen 15-AX201 NC.
HP Omen 15-AX201NX.
HP Omen 15-AX202NA.
HP Omen 15-AX202NW.
HP Omen 15-AX203N.
HP Omen 15-AX203NX.
HP Omen 15-AX204N.
HP Omen 15-AX204NA.
HP Omen 15-AX204NW.
HP Omen 15-AX205NA.
HP Omen 15-AX205NW.
HP Omen 15-AX206NA.
HP Omen 15-AX206NS.
HP Omen 15-AX207NA.
HP Omen 15-AX207NS.
HP Omen 15-AX208NA.
HP Omen 15 AX208TX.
HP Omen 15-AX289NZ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
