
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook Folio 9470m (BT04XL, HP9470PB) 14.8V 3500mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB460670
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook Folio 9470m (BT04XL, HP9470PB) 14.8V 3500mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook Folio 9470m (BT04XL, HP9470PB) 14.8V 3500mAh
Ємність: 3500mAh/52Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.8V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 206.90x135.50x8.1 мм
Вага: 267 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HP
687517-171
687517-2C1
687945-001
696621-001
BA06
BT04
BT04XL
H4Q47AA
H4Q48AA
HQ-TRE
HSTNN-110C
HSTNN-DB3Z
HSTNN-I10C
HSTNN-IB3Z
Сумісний з:
HP EliteBook Folio 9470 Series
HP EliteBook Folio 9470m Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 206.9 мм |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 52 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 8.1 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
