Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 4730s (HSTNN-IB2S) 14.4V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 4730s (HSTNN-IB2S) 14.4V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 8
Розміри акумулятора: 268.6x50.5x22 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HP
633734-141 633734-151 633734-421
633807-001 HSTNN-I98C-7 HSTNN-IB2S
HSTNN-LB2S PR08 QK647AA
QK647UT
Сумісний з:
HP
ProBook 4730s ProBook 4740s
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268.6 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Потужність | 74.88 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

