
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків FUJITSU LifeBook UH552, UH572 (FPCBP345Z) 14.8V 2840mAh
2 999 ₴
- В наявності
- Код: NB450114
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків FUJITSU LifeBook UH552, UH572 (FPCBP345Z) 14.8V 2840mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків FUJITSU LifeBook UH552, UH572 (FPCBP345Z) 14.8V 2840mAh (original)
Ємність: 2840mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 14.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 200x5x110 мм
Вага: 290 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: FMVNBP219 FPB0280 FPCBP345Z
Сумісний з: FUJITSU LifeBook UH572 Ultrabook UH552
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 2840 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 42 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Fujitsu |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
