
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB441952
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 15-5547 (TRHFF) 7.4V 8000mAh.
Ємність: 8000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 220x125x10 мм.
Вага: 296 г
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
TRHFF, 1V2F6, 01v2f6, 0DFVYN, 0PD19, 58DP4, 5MD4V, 86JK8, DFVYN, P39F.
Сумісний з:
Dell Inspiron 5445 5447 5448 5545 5547 5548
Dell Inspiron 14-5447 15-5547 N5447 N5547
Dell Latitude 14 3450
Dell Latitude 15 3550
Dell Latitude 3450 3550 series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
