
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9575 Series (8N0T7) 11.4V 6254mAh
2 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441884
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9575 Series (8N0T7) 11.4V 6254mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9575 Series (8N0T7) 11.4V 6254mAh.
Ємність: 6254mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 320x95x5 мм.
Вага: 226 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: 8N0T7 8NOT7 0TMFYT TMFYT.
Сумісний з:
Dell XPS 15 9575 Series,
Dell XPS 15 9575 2-in-1 Series,
Dell XPS 15-9575-D1605TS 15-9575-D1805TS 15-9575-D2605TS 15-9575-D2601TS 15-9575-D2805TS 15-9575-D2801TS Series,
Dell XPS 15 9575 i5-8305G Series,
Dell XPS 15 9575 i7-8705G Series,
Dell Precision 5530 2-in-1 Series and more.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 6254 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 51 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
