
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware 13 R3 (TDW5P) 15.2V 5000mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB441754
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware 13 R3 (TDW5P) 15.2V 5000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware 13 R3 (TDW5P) 15.2V 5000mAh.
Ємність: 5000mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x85x5 мм.
Вага: 262 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
TDW5P.
0V9XD7.
V9XD7.
04RRR3.
4RRR3.
Сумісний з:
Dell Alienware 13 Series.
Dell Alienware 13 R3 Series.
Dell Alienware 13 ALW13C Series.
Dell Alienware 13 ALW13C-D1738.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2718.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2728.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2738.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2838.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2508.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2503S.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2506S.
Dell Alienware 13 ALW13C-D2715S Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 76 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
