
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Dell Latitude 13 7389 (K5XWW) 7.6V 7270mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441716
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Dell Latitude 13 7389 (K5XWW) 7.6V 7270mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Dell Latitude 13 7389 (K5XWW) 7.6V 7270mAh
Ємність: 7270 mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6 V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 110x245x4 мм.
Вага: 237 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
K5XWW.
71TG4.
725KY.
N18GG.
6CYH6.
Сумісний з:
Dell Latitude E5289.
Dell Latitude L3180.
Dell Latitude 7390 2-in-1 series.
Dell Latitude 7389 2-in-1 P29S Series.
Dell Latitude 7389 2-in-1 P29S001 Series.
Dell Latitude 12 5289 series.
Dell Latitude 5289 series.
Dell Latitude 5289 2-in-1 series.
Dell Latitude 5289 2-in-1 P29S Series.
Dell Latitude 5289 2-in-1 P29S001 Series.
Dell Latitude 7390 2-in-1 Series.
Dell Latitude 7390 2-in-1 P29S Series.
Dell Latitude 7390 2-in-1 P29S002 Series.
Dell N003L7390-C-D1606FTCN.
Dell N003L7390-C-D1606FTCN.
Dell N004L5289-D1606FTCN.
Dell N012L7390-C-D1706FTCN.
(тільки для Latitude 7390 2-in-1 Series, не для Latitude 7390 Series).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 245 мм |
| Ємність акумулятору | 7270 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 55.25 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
