
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Alienware 15 R3 (9NJM1) 11.4V 93Wh
2 599 ₴
- В наявності
- Код: NB530007
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Alienware 15 R3 (9NJM1) 11.4V 93Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Alienware 15 R3 (9NJM1) 11.4V 93Wh
Ємність: 93Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V
Кількість елементів:
Розміри акумулятора: 287x110x9 мм
Вага: 403 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 9NJM1, 0546FF, 0HF250, 44T2R, HF250, MG2YH, 0MG2YH.
Сумісний з: Dell Alienware 15 R3, Dell Alienware 15 R4, Dell Alienware 17 R4, Dell Alienware 17 R5, Dell ALW17C-D1738 , Dell ALW17C-D1748, Dell ALW17C-D1758 , Dell ALW17C-D1848, Dell ALW17C-D2738 , Dell ALW17C-D2748, Dell ALW17C-D2758 , Dell ALW17C-R1748.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 287 мм |
| Ємність акумулятору | 8333 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 93 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 9 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴
