
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Precision 5510 (4GVGH) 11.4V 84Wh
2 699 ₴
- В наявності
- Код: NB440986
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Precision 5510 (4GVGH) 11.4V 84Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Precision 5510 (4GVGH) 11.4V 84Wh
Ємність: 84Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 340x87x7 мм
Вага: 357.2 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 4GVGH 1P6KD 01P6KD
Сумісний з: Dell XPS 15 9550 Series Dell Precision 5510 Series Dell P56F P56F001 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7368 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 84 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴
