
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell XPS 13 9360 (PW23Y) 7.6V 7800mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB441297
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell XPS 13 9360 (PW23Y) 7.6V 7800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell XPS 13 9360 (PW23Y) 7.6V 7800mAh
Ємність: 7800mAh / 59Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 271x120x5 мм
Вага: 256.4 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: PW23Y, RNP72, TP1GT.
Сумісний з: DELL XPS 13 9360, Dell-XPS-9360-PW23Y, Dell XPS 13-9360-D1509, XPS 13-9360-D3701S, XPS 13-9360-D1609G, XPS 13-9360-D3705G, XPS 13-9360-D3605TS, XPS 13-9360-D1609, XPS 13-9360-D2705G, XPS 13-9360-D1705G, XPS 13-9360-D1905S, XPS 13-9360-D5505S, XPS 13-9360-D2705S, XPS 13-9360-D1805TG, XPS 13-9360-D3901S, XPS 13-9360-D3601S, XPS 13-9360-D3701G, XPS 13-9360-D1805T, XPS 13-9360-D3609G, XPS 13-9360-D3905S, XPS 13-9360-D1505, XPS 13-9360-D2805TS, XPS 13-9360-D1505G, XPS 13-9360-D3705S, XPS 13-9360-D1605T, XPS 13-9360-D3601G, XPS 13-9360-D3705TG, XPS 13-9360-D3609S, XPS 13-9360-D2805TG, XPS 13-9360-D1705, XPS 13-9360-D3505S, XPS 13-9360-D1605G, XPS 13 9360, RNP72, TP1GT, PW23Y, 0PW23Y.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 271 мм |
| Ємність акумулятору | 7800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 59 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
