
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware BTYVOY1 (7XC9N) 11.1V 6600mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB441525
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware BTYVOY1 (7XC9N) 11.1V 6600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Alienware BTYVOY1 (7XC9N) 11.1V 6600mAh.
Ємність: 6600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 9.
Розміри акумулятора: 235х90х20 мм.
Вага: 488 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: BTYVOY1.
Сумісний з: Alienware M17x R3, Alienware M17x R3-3D, Alienware M17x R4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 235 мм |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 9 |
| Потужність | 73.26 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
