
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 6400 (KD476, DL6402LH) 11.1V 5200mAh
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NB00000110
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 6400 (KD476, DL6402LH) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 209.4x72.7x19.5 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
DELL
312-0427 312-0428 312-0460
312-0461 312-0466 312-0467
312-0599 312-0600 451-10338
451-10339 451-10424 451-10482
GD761 JN149 KD476
PD942 PD945 PD946
PR002 RD850 RD855
RD857 RD859 TD344
TD347 TD349 UD260
UD264 UD265 UD267
XU937
Сумісний з:
DELL
Inspiron 1501 Inspiron 6400 Inspiron E1505
Inspiron PP20L Inspiron PP23LA Latitude 131L
Vostro 1000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 209.4 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 19.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 72.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
