
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire One 14 Z1401 (Z1402) 10.8V 2200mAh
399 ₴
- В наявності
- Код: NB410552
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire One 14 Z1401 (Z1402) 10.8V 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 10.8V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 195х35х25 мм.
Вага: 144.5 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 18650-00-01-3S1P-0, NC4782-3600.
Сумісний з: Aspire One 14 Z1401-C810, Aspire One 14 Z1402 Z1401-C6YW, Aspire One 14 Z1401, 1402-394D, Z1-401-C9JN, One 14 Z1401-C2XW.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 195 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 23.76 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
