Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire One 756 (AL12X32, AR7560LH) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 203x42x39 мм
Вага: 300 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: AL12X32, AL12A31, AL12B31, AL12B32
Сумісний з:
ACER Aspire One 756
ACER TravelMate B113 Series
ACER TravelMate B113M Series
ACER TravelMate B113-M Series
ACER C7 Chromebook Series
ACER C710 Chromebook Series
ACER Aspire One V5-171 Series
ACER Aspire One 725 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 203 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 57.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 39 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

