
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire TimelineX 3830T (3ICR19/B6) 10.8V 4400mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB00000265
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire TimelineX 3830T (3ICR19/B6) 10.8V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 211x44x20 мм
Вага: 282 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ACER AS11A5E, AS11B5E, AS11A3E, 3ICR19/66-2, 3INR18/65-2
Сумісний з:
ACER
Aspire TimelineX 3830T
Aspire TimelineX 3830T-2313G32nbb
Aspire TimelineX 3830T-2314G50n
Aspire TimelineX 3830T-2412G64nbb
Aspire TimelineX 3830T-2414G50nbb
Aspire TimelineX 3830T-6417
Aspire TimelineX 3830T-6608
Aspire TimelineX 3830TG
Aspire TimelineX 3830TG-2312G50NBB
Aspire TimelineX 3830TG-2412G64n
Aspire TimelineX 3830TG-2414G64N
Aspire TimelineX 3830TG-2414G75n
Aspire TimelineX 3830TG-2414G75nbb
Aspire TimelineX 3830TG-244GSSDNbb
Aspire TimelineX 3830TG-2628G12nbb
Aspire TimelineX 3830TG-6412
Aspire TimelineX 3830TG-6431
Aspire TimelineX 3830TG-6494
Aspire TimelineX 3830TG-6642
Aspire TimelineX 4830T
Aspire TimelineX 4830T-2314G50Mnbb
Aspire TimelineX 3830G
Aspire TimelineX 4830T-2413G25Mn
Aspire TimelineX 4830T-2414G50Mn
Aspire TimelineX 4830T-6642
Aspire TimelineX 4830TG
Aspire TimelineX 4830TG-2312G50Mn
Aspire TimelineX 4830TG-2413G75Mnbb
Aspire TimelineX 4830TG-2413G75n
Aspire TimelineX 4830TG-2414G64
Aspire TimelineX 4830TG-2414G64Mnbb
Aspire TimelineX 4830TG-2414G75Mnbb
Aspire TimelineX 4830TG-2624G75Mn
Aspire TimelineX 4830TG-2624G75Mnbb
Aspire TimelineX 5830T
Aspire TimelineX 5830T-2314G50Mnbb
Aspire TimelineX 5830T-2316G64Mnbb
Aspire TimelineX 5830T-2414G50Mnbb
Aspire TimelineX 5830t-2418g75mnbb
Aspire TimelineX 5830T-6862
Aspire TimelineX 5830TG
Aspire TimelineX 5830TG-2314G64Mnbb
Aspire TimelineX 5830TG-2414G50Mnbb
Aspire TimelineX 5830TG-2414G75Mnbb
Aspire TimelineX 5830TG-2626G50Mnbb
Aspire TimelineX 5830TG-2628G12Mnbb
Aspire TimelineX 5830TG-6402
Aspire TimelineX 5830TG-6659
Aspire TimelineX AS3830T-6417
Aspire TimelineX AS3830T-6608
Aspire TimelineX AS3830TG-6412
Aspire TimelineX AS3830TG-6431
Aspire TimelineX AS3830TG-6494
Aspire TimelineX AS3830TG-6642
Aspire TimelineX AS4830T-6642
Aspire TimelineX AS5830TG-6402
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 211 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 47.52 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
