
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS VivoBook 14 X403FA (C41N1825) 15.4V 4680mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB431694
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS VivoBook 14 X403FA (C41N1825) 15.4V 4680mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4680mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 260x110x5 мм.
Вага: 274 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C41N1825, 0B200-03250000.
Сумісний з:
ASUS
ADOL I403FA.
ADOL14F, I403FA, I403FA-2C.
VivoBook 14 X403FA.
X403FA, X403FA-2C
X403FA-2S.
X403FA-EB011T.
X403FA-EB021T.
X403FA-EB036T.
X403FA-EB101T.
X403FA-EB121T.
X403FA-EB123T.
X403FA-EB126T.
X403FA-EB139T.
X403FA-EB198.
X403FA-EB210R.
X403FA-EB210T.
X403FA-H522D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятору | 4680 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
