Акумулятор для ноутбуків Asus Zenbook UX21 (C23-UX21) 7.4V 4800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність:4800mAh
Тип акумулятора: Li-Po
Напруга: 7.4V
Розміри акумулятора: 285x125x6 мм
Вага: 242 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C23-UX21.
Сумісний з:
Asus Zenbook UX21, Asus Zenbook UX21A, Asus Zenbook UX21A-1AK1, Asus Zenbook UX21A-1AK3, Asus Zenbook UX21A-DB5x, Asus Zenbook UX21A-K1004v, Asus Zenbook UX21A-K1009H, Asus Zenbook UX21A-K1009v, Asus Zenbook UX21A-K1009x, Asus Zenbook UX21A-K1010H, Asus Zenbook UX21A-K1010v, Asus Zenbook UX21A-R5102H, Asus Zenbook UX21A-R7102F, Asus Zenbook UX21A-R7202F, Asus Zenbook UX21E, Asus Zenbook UX21E-DH52, Asus Zenbook UX21E-DH71, Asus Zenbook UX21E-KX001V, Asus Zenbook UX21E-KX002V, Asus Zenbook UX21E-KX004V, Asus Zenbook UX21E-KX004X, Asus Zenbook UX21E-KX007V, Asus Zenbook UX21E-KX008V, Asus Zenbook UX21E-KX008X, Asus Zenbook UX21E-KX009V, Asus Zenbook UX21E-KX010V, Asus Zenbook UX21E-KX011V, Asus Zenbook UX21E-KX013V, Asus Zenbook UX21E-KX013X, Asus Zenbook UX21E-KX014V, Asus Zenbook UX21E-KX016V, Asus Zenbook UX21E-KX020D, Asus Zenbook UX21E-KX128, Asus Zenbook UX21e-sh52, Asus UX21L Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 285 мм |
| Ємність акумулятору | 4800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 36 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴

