
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Zenbook UX430U (C31N1620) 11.55V 3400mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB431366
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Zenbook UX430U (C31N1620) 11.55V 3400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3400mAh/39Wh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 83x282x5 мм.
Вага: 188 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C31N1620. 3ICP5/70/81.
Сумісний з:
Asus Zenbook UX430.
Asus ZenBook UX430U.
Asus ZenBook UX430UA.
Asus ZenBook UX430UN.
Asus ZenBook UX430UQ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 282 мм |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 39 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
