
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Asus ROG 15.6" B551 (B41N1327) 15.2V 2200mAh
1 399 ₴
- В наявності
- Код: NB431175
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Asus ROG 15.6" B551 (B41N1327) 15.2V 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 15.2V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 184x80x15 мм
Вага: 150 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS B41N1327
Сумісний з: ASUS ROG B551, ASUS ROG B551L, ASUS ROG B551LG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 184 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 33 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
